Гроші витратив на пиво. Арахамія виграв $300 завдяки перемозі України над Швецією на Євро 2020

30 червня 2021, 16:56

Голова фракції Слуга народу Давид Арахамія виграв 300 доларів за ставку на перемогу збірної України в матчі зі Швецією на Євро 2020.

Про це він розповів журналістам біля Верховної Ради.

«Сиділи в пабі просто люди, з депутатів, здається, я один був. Я поставив 2:1 на початку матчу», — сказав він.

За словами Арахамії, він виграв 300 доларів і витратив ці гроші на пиво для всіх людей, які були присутні в залі.

Однак Арахамія не згадав прізвища футболістів, які забили голи.

В 1/8 фіналу Чемпіонату Європи Україна сенсаційно обіграла збірну Швеції (2: 1).

У чвертьфінал Україну вивів дебютний гол нападника Артема Довбика на останніх хвилинах другого екстратайму.

Тепер збірна України зустрінеться з Англією 3 липня в ¼ фіналу Євро-2020. Матч відбудеться в Римі (Італія) на стадіоні Олімпіко.