Дубль і гольовий пас. Український півзахисник на останніх хвилинах приніс перемогу своєму клубу в матчі чемпіонату Бельгії — відео

26 січня 2021, 22:49

Український півзахисник Мехелена Мар’ян Швед двома голами та результативним пасом допоміг своєму клубу перемогти Васланд-Беверен у матчі 22 туру чемпіонату Бельгії з футболу.

Швед вийшов у стартовому складі, а уже на 9-й хвилині віддав гольовий пас на Сенді Волша, який відкрива рахунок у матчі.

На 26-й хвилині уже сам українець став автором голу. Півзахисник вислизнув із-за спин захисників та перекинув голкіпера.

У другму таймі Васланд-Беверену вдалося відквитати два м’ячі, однак на 92-й хвилині Швед вдало обрав позицію під час атаки та з близької відстані відправив м’яч у сітку, принісши своєму клубу перемогу — 3:2.

Мар’ян Швед перейшов у Мехелен із шотландського Селтіка в серпні минулого року на правах оренди з праовм викупу.

У грудні Швед забив перший м’яч за Мехелен, чим приніс команді перемогу в матчі чемпіонату Бельгії проти Мускрона.