Сіті забив сім, несподівана поразка Челсі. Результати матчів Англійської Прем'єр-ліги

14 жовтня 2017, 22:04
Восьмий тур чемпіонату Англії в самому розпалі

Матч Ліверпуля і Манчестер Юнайтед видався не настільки багатим на голи, як очікувалося. По ходу матчу Ліверпуль володів ініціативою, завдавши аж 19 ударів по воротах суперника, але так і не зміг конвертувати свою перевагу в голи. Червоні дияволи добули нічию та мали бути задоволені результатом.

Ліверпуль - Манчестер Юнайтед 0:0

Ліверпуль: Міньоле - Гомес, Матіп, Ловрен, Морено - Вейналдум, Хендерсон, Джан, Салах (Оксейд-Чемберлен, 78), Фірміно (Соланкі, 87), Коутіньо (Старрідж, 79).

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Валенсія, Смоллінг, Джонс, Дарміан - Еррера, Матіч, Янг, (Лінделоф, 90 + 3), Мхітарян (Лингард, 63), Марсьяль (Решфорд, 67) - Лукаку.

Попередження: Янг.

Манчестер Сіті порадував уболівальників справжньою гольовою феєрією, забивши у ворота Сток Сіті цілих 7 м'ячів. Дубль оформив Габріель Жезус, також по голу забили Стерлінг, Давид Сілва, Фернандіньо, Сане і Бернарду Сілва.

На 47-й хвилині Сток Сіті змогли навіть повернути інтригу в поєдинок, зробивши рахунок 3:2. Гол забив Діуф, а Кайл Уокер забив у свої ворота. Але далі клас переважив - городяни не залишили каменя на камені від свого суперника.

Манчестер Сіті - Сток Сіті 7:2

Голи: Жезус, 17, 55, Стерлінг, 19, Сілва Д., 22, Фернандіньо, 60, Сане, 62, Сілва Б., 79 - Діуф, 44, Уокер, 47 (аг.)

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз, Отаменді, Делф - де Брюйне (Гюндоган, 66), Фернандіньо (Туре, 73), Сільва, Стерлінг, Сане - Жезус (Сілва Б., 63).

Сток Сіті: Батленд - Едвардс (Собхі, 53), Зума, Віммер (Мартінс Інді, 46), Пітерс - Діуф, Флетчер, Кемерон, Шупо-Мотін, Шакірі - Хесе (Афеллай, 46).

Попередження: Афеллай.

Челсі несподівано поступився Крістал Пелас. Орли до цього туру не забивали в рамках чемпіонату взагалі, а тут забили цілих 2, і змогли здобути перемогу над чемпіонами. Усі голи було забито в першому таймі - спочатку на 11-й хвилині Аспілікуета зрізав м'яч в свої ворота. Через 7 хвилин півзахисник Челсі Бакайоко зрівняв рахунок, а на 45-й лідер Кристал Пелас, Вілфрід Заа, який оговтався від травми, як виявилося, поставив крапку в матчі.

Кристал Пелас - Челсі 2:1

Голи: Аспілікуета, 11 (аг.), Заа, 45 - Бакайоко, 18

Кристал Пелас: Спероні - Уорд, Сако, Данні, Ван Аанхолт - Мілівоєвіч, Таунсенд, Макартур, Кабай, Шлюпп - Заа.

Челсі: Куртуа - Аспілікуета, Давид Луїс, Кехілл - Мозес (Дзаппакоста, 46), Фабрегас, Бакайоко, Алонсо - Вілліан (Мусонда, 65), Азар - Батшуайі (Педро, 57).

Попередження: Мілівоєвіч, Данн - Бакайоко.