Протягнув м’яч через пів поля. Українець забив неймовірний гол у європейському чемпіонаті — відео

7 березня 2021, 21:58

Український захисник Брюгге Едуард Соболь відзначився неймовірним голом у матчі 29-го туру чемпіонату Бельгії проти Зюльте-Варегем.

На 37-й хвилині зустрічі наш співвітчизник відібрав м’яч у суперника, обіграв ще одного і втік до воріт гостей.

Уже в карному майданчику Зюльте-Варегем він завдав удар, який відбив воротар. На добиванні Едуард вже відправив м’яч у ворота.

Соболь зробив рахунок у матчі 2:0. Після перерви Брюгге забив третій м’яч, який став останнім у грі.

Цей гол став першим для українця за бельгійський клуб. Також на його рахунку в нинішньому сезоні 5 результативних передач у 26 матчах за Брюгге.

У чемпіонаті Бельгії команда Едуарда впевнено лідирує, набравши 66 очок у 28 матчах і випереджаючи найближчого переслідувача на 15 балів.

Раніше Соболь ыз Брюгге вилетів від київського Динамо в Лізі Європи.

Редактор: Євген Нещерет