Футболістка Ліверпуля за тайм забила три м’ячі у власні ворота — відео

21 лютого, 14:04
Мур було замінено ще до перерви (Фото:Мейкала Мур via Twitter)

Захисник жіночої збірної Нової Зеландії з футболу Мейкала Мур відзначилася одразу трьома голами у власні ворота у матчі товариського турніру SheBelieves Cup із національною командою США.

Усі три м'ячі були забиті 25-річною дівчиною, яка на клубному рівні виступає за Ліверпуль, у першому таймі. На 5-й хвилині вона намагалася перервати простріл із лівого флангу, але правою ногою зрізала ігрову сферу у власні ворота.

Лише через хвилину Мейкала відзначилася другим автоголом. Вона вразила кут власних воріт після того, як м'яч влучив їй у голову.

Третій автогол Мур забила на 36-й хвилині. Після прострілу із правого флангу м'яч ударився об ліву ногу новозеландки та знову опинився у воротах.

Мур було замінено ще до перерви. Сам матч завершився розгромною перемогою збірної США із рахунком 5:0.

Раніше в Марокко голкіпер Рапід Уед-Зема Мехді Уая потужним ударом забив гол у власні ворота.

Редактор: Євген Нещерет