Визначився ще один учасник Євро-2020 — відео

13 жовтня 2019, 00:32

Збірна Італії стала другим після команди Бельгії учасником фінальної частини Євро-2020 з футболу.

У сьомому турі відбору на континентальну першість «Скуадра Адзурра» приймала на своєму полі Грецію і перемогла з рахунком 2:0.

Матч, проте, складався для господарів непросто, адже більше години гри на табло «горіли» нулі. Тільки потім Жоржиньо з пенальті та 15 хвилин потому Бернардескі принесли апеннінцям перемогу, а з нею й вихід на Євро.

Відео голів та огляд матчу Італія — Греція

Вийти до фінальної частини турніру підопічним Роберто Манчіні вдалося в тому числі і завдяки тому, що їх головний переслідувач Фінляндія була розгромлена на виїзді Боснією і Герцоговиною, чим загострила боротьбу за другу путівку.

УЄФА

У квінтеті D важливі три очки набрала збірна Данії, яка з рахунком 1:0 завдяки голу Юссуфа Поульсена переграла Швейцарію і тим самим позбавила суперника статусу потенційно другої команди в групі.

Відео голу і огляд матчу Данія — Швейцарія

На руку підопічним Аге Харейде й те, що лідер Ірландія втратила очки в Грузії, зігравши 0:0, тому зуміла його наздогнати.

Група D

Данія — Швейцарія 1:0
Гол: Поульсен, 84

Грузія — Ірландія 0:0

УЄФА

Несподіваний результат зафіксований у секстеті F, де вперше в цьому відборі очки втратила збірна Іспанії, зігравши 1:1 проти Норвегії на виїзді.

Саме гості відкрили рахунок 47-й хвилині після голу Сауля, але господарі проявили характер і зуміли вирвати нічию на 90+4-й доданій хвилині завдяки точному пенальті від Кінга.

Відео голів та огляд матчу Норвегія — Іспанія

Тим самим скоротити відставання від піренейської команди вдалося Швеції, яка розгромила на виїзді Мальту з результатом 4:0 і зберегла за собою друге місце.

Група F

Норвегія — Іспанія 1:1
Голи: Кінг, 90+2 (з пенальті) — Сауль, 47

Мальта — Швеція 0:4
Голи: Даніельссон, 11, Ларссон, 58, 71 (обидва — з пенальті), Аджіус, 66 (автогол)

Фарерські острови — Румунія 0:3
Голи: Пушкаш, 74, Мітріта, 83, Кешеру, 90+4

УЄФА

Напередодні збірна України переграла Литву з рахунком 2:0 у домашньому поєдинку відбору на Євро-2020, а команда Англії сенсаційно на виїзді програла Чехії - 1:2.