Стали відомі фіналісти Клубного чемпіонату світу з футболу — відео

18 грудня 2019, 21:50

Суперником бразильського Фламенго в фіналі Клубного чемпіонату світу з футболу, який проходить у Катарі, став англійський Ліверпуль.

У півфіналі переможець Ліги чемпіонів зустрівся з мексиканським Монтерреєм, у ворота якого забив на 11-й хвилині.

Відзначитися голом вдалося Набі Кейта, коли йому асистував Мохамед Салах. Проте, вже через три оберти секундної стрілки рахунок зрівняв Рохеліо Фунес Морі.

Рівновага в матчі трималася аж до компенсованого часу другого тайму, коли Роберто Фірміно після пасу Трента Александера-Арнольда приніс Ліверпулю перемогу.

Напередодні Фламенго переміг аравійський Аль-Хіляль із рахунком 3:1 у першому півфіналі. Фінальний матч відбудеться 21 грудня.

У Клубному чемпіонаті світу виступають переможці провідних турнірів своїх конфедерацій на всіх континентах планети.