Стали відомі всі півфіналісти Ліги чемпіонів - відео

18 квітня 2019, 00:30

Ліверпуль з рахунком 4:1 розгромив на виїзді Порту і поряд із Аяксом, Барселоною і Тоттенхемом став півфіналістом Ліги чемпіонів.

Після домашньої перемоги з рахунком 2:0 англійському клубу було важливо в першу чергу надійно зіграти біля своїх воріт, але йому вдалося забити відразу чотири м'ячі.

Гості відзначилися на 28-й хвилині, коли після подачі Мохамеда Салаха забив Садіо Мане. Під кінець години гри перевагу мерсисайдців подвоїв автор результативної передачі.

Майже відразу ж господарі скоротили відставання в рахунку завдяки голу Едера Мілатана, але на 75-й хвилині Роберто Фірміно відновив статус-кво.

Результат, який став підсумковим, на 84-му оберті секундної стрілки встановив Вірджил ван Дейк, коли замкнув навіс після кутового.

У півфіналі Ліги чемпіонів 30 квітня і 1 травня зіграють Тоттенхем - Аякс і Барселона - Ліверпуль. Першими вказані господарі стартових матчів.

Відео голів та огляд матчу Порту - Ліверпуль

Порту - Ліверпуль 1: 4 (перший матч - 0:2)
Голи: Мілітан, 68 - Мане, 26 Салах, 65, Фірміно, 77, ван Дейк, 84

Порту: Касільяс - Мілітан, Феліпе, Пепе, Теллес - Отавіо (Соареш, 46), Данілу, Еррера - Корона (Фернандо, 78), Марега, Браімі (Кошта, 81)

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд (Гомес, 66), Матіп, ван Дейк, Робертсон (Хендерсон, 71) - Фабіньо, Вейналдум, Мілнер - Салах, Орігі (Фірміно, 46), Мане.

Попереджені: Пепе - Мане

В іншому матчі дня Ліги чемпіонів Тоттенхем із рахунком 3:4 програв на виїзді Манчестер Сіті, але за сумою двох зустрічей за рахунок домашньої перемоги 1:0 вийшов у півфінал.