Стали відомі всі півфіналісти Ліги Європи - відео

19 квітня 2019, 01:54

За підсумками матчів у відповідь чвертьфіналу Ліги Європи до півфіналу турніру вийшли Арсенал, Челсі (обидва - Англія), Валенсія (Іспанія) і Айнтрахт (Німеччина).

Після домашнього виграшу з рахунком 2:0 Арсенал переміг на виїзді Наполі з мінімальним результатом. Автором єдиного забитого м'яча на 36-й хвилині став Александр Ляказетт.

Відео голу і огляд матчу Наполі - Арсенал

Суперником лондонського клубу в півфіналі буде Валенсія, яка виграла вдома 2:0 у Вільярреала завдяки голами Тоні Лато і Дані Парехо після перемоги з рахунком 3:1 на виїзді.

Відео голів та огляд матчу Валенсія - Вільярреал

Ще одним представником Англії в наступному раунді став Челсі. Гостьовий виграш 1:0 проти Славії не зупинив господарів від жвавого початку, коли протягом стартових 17 хвилин вони провели три голи, але в підсумку перемогли з мінімальною різницею - 4:3.

Відео голів та огляд матчу Челсі - Славія

У півфіналі лондонській команді протистоятиме Айнтрахт, який зумів відігратися після поразки 2:4 у гостьовому поєдинку. Німецький клуб переміг 2:0 після результативних ударів Філіпа Костіча і Себастьяна Роде.

Відео голів та огляд матчу Айнтрахт - Бенфіка

Наполі - Арсенал 0:1 (перший матч - 0:2)

Гол: Ляказетт, 36

Валенсія - Вільярреал 2:0 (перший матч - 3:1)
Голи: Тоні Лато, 13, Парехо, 54

Челсі - Славія 4:3 (перший матч - 1:0)
Голи: Педро, 5, 27, Делі, 10 (у свої ворота), Жиру, 17 - Соучек, 26, Севчік, 51, 55

Айнтрахт - Бенфіка 2:0 (перший матч - 2:4)
Голи: Костіч, 37, Роде, 66

Півфінальні пари Ліги Європи (матчі відбудуться 2 і 9 травня. Першими вказані господарі стартових поєдинків):

Арсенал - Валенсія, Айнтрахт - Челсі

Напередодні Ліверпуль, Аякс, Барселона і Тоттенхем стали півфіналістами Ліги чемпіонів.