Стали відомі фіналісти клубного чемпіонату світу з футболу

19 грудня 2018, 20:43

Чемпіон Європи Реал з рахунком 3:1 переміг кращу команду Азії Касіму Антлерз у півфіналі клубного чемпіонату світу з футболу та вийшов у фінал турніру, де зіграє з Аль Айном із ОАЕ.

Фаворит матчу не міг відкрити рахунок майже весь перший тайм, але за хвилину до його завершення все ж зумів вийти вперед. Це Гарет Бейл обігрався в стінку з Марсело й пробив точно в правий кут.

Минуло вісім неповних оборотів секундної стрілки після перерви, як рахунок став 2:0, коли ще одним голом відзначився валлієць.

Через дві хвилини фланговий нападник королівського клубу забив свій третій м'яч, оформивши хет-трик, після того, як йому знову асистував Марсело.

Все, на що спромоглася Касіма Антлерз - єдиний гол на 78-й хвилині. Сома Дої скористався передачею Ясусі Ендо та не дозволив японській команді програти "всуху".

У фіналі турніру 22 грудня Реал зіграє проти господарів першості Аль Айна. У той же день бронзові медалі розіграють Касіма Антлерз і аргентинський Рівер Плейт.

Касима Антлерз - Реал 1:3
Голи: Дої, 78 - Бейл, 44, 53, 55