Стали відомі фіналісти Кубка України з футболу

18 квітня 2018, 21:07

Динамо і Шахтар стали фіналістами Кубка України з футболу.

Шахтар в своєму півфінальному матчі в Харкові розгромив Маріуполь з рахунком 5:1. У першій чверті матчу команди обмінялися голами - на взяття воріт Тайсона відповів Тищенко. До перерви "Гірники" забили ще двічі і, багато в чому, визначили результат матчу. Тайсон оформив дубль, ще один гол на рахунку Марлоса.

У другому таймі Шахтар довів свою перевагу до розгромної. Кайоде забив свій другий гол за Шахтар, крапку в матчі поставив Петряк.

Шахтар вийшов у фінал Кубка України восьмий раз поспіль.

Шахтар - Маріуполь 5:1
Голи: Тайсон, 8, 45+1, Марлос, 38, Кайоде, 74, Петряк, 81 - Тищенко, 22

Шахтар: П'ятов - Додо, Хочолава, Ордець, Матвієнко - Зубков (Петряк, 75), Коваленко (Малишев, 62), Патрік, Тайсон, Дентіньо (Марлос, 34) - Кайоде

Маріуполь: Гальчук - Насонов (Авагімян, 61), Яворський, Білий (Дава, 53), Биков, Демір - Неплях, Дедечко, Мишньов, Тищенко - Діденко

Попередження: Неплях, Биков

Динамо в своєму півфіналі не менш впевнено переграло представника другої ліги - Дніпро-1. У першому таймі кияни забили тричі і зробили результат, друга половина матчу завершилася з рахунком 1:1.

4:1 - Динамо в 16-й раз в історії і другий рік поспіль зіграє у фіналі Кубка України. Десятий раз суперником киян у вирішальному матчі буде Шахтар.

Дніпро-1 - Динамо 1:4
Голи: Когут, 58 - Циганков, 28 (з пенальті), Шепелєв, 38, Бесєдін, 44, Вербич, 66

Дніпро-1: Юрчук - Бровченко, Лопирьонок, Логінов, Польовий - Кравченко, Сніжко, Когут (Хучбаров, 76), Поплавка (Мемешев, 46), Чегурко (Бєляєв, 72) - Супряга

Динамо: Бойко (Бущан, 74) - Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко - Шепелєв, Ротань - Циганков (Вербич, 46), Буяльський (Алібеков, 81), Гонсалес - Бесєдін

Попередження: Когут, Бровченко

Фінал Кубка України-2018 відбудеться 9 травня в Дніпрі на стадіоні Дніпро-Арена.

На минулих вихідних Динамо з мінімальним рахунком обіграло Шахтар в матчі чемпіонату України.