Стали відомі фіналісти Ліги чемпіонів

10 травня 2017, 23:52
Мадридський Реал поступився Атлетіко у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів, але пройшов у фінал

Підопічні Дієго Сімеоне дуже бадьоро почали гру, забивши два м'ячі за 16 хвилин. Але на 42-й хвилині Іско розбив надії господарів на диво, добивши м'яч у ворота Яна Хмари.

У другому таймі вболівальники голів не побачили, Атлетіко переміг з рахунком 2:1 і покинув Лігу чемпіонів.

Реал пройшов за сумою матчів з рахунком 4:2.

Атлетико — Реал* 2:1 (перший матч 0:3)
Голи: Сауль, 12, Грізманн, 16 (з пенальті) — Іско, 42

Атлетіко: Облак — Хіменес (Партей, 57), Годін, Савіч, Філіпе Луїс — Коке (Корреа, 77), Габі, Сауль, Карраско — Грізманн, Торрес (Гамейро, 56)

Реал: Навас — Данило, Рамос, Варан, Марсело — Кроос, Каземіро (Васкес, 76), Модріч — Іско (Мората, 86), Бензема (Асенсіо, 76), Роналду

Попередження: Савіч, Годін, Габі — Данило, Рамос

3 червня в Кардіффі Реал зіграє у фіналі Ліги чемпіонів проти туринського Ювентуса, який раніше пройшов Монако.