Стали відомі фіналісти Ліги Європи

12 травня 2017, 00:10
Аякс і Манчестер Юнайтед стали фіналістами Ліги Європи, в півфіналі турніру в двоматчевому протистоянні обігравши Ліон і Сельту відповідно

Після виїзної поразки в матчі з Аяксом з рахунком 1:4 Ліону в домашній зустрічі потрібно було забивати мінімум тричі і максимально надійно зіграти в обороні. Французька команда розпочала реалізацію своїх задумів тільки в кінці першого тайму, коли протягом однієї хвилини дубль оформив Ляказетт. Однак перед цим Ліон вже встиг пропустити від Дольберга.

За десять хвилин до кінця основного часу Геззаль скоротив відставання команди Женезьо за сумою двох матчів до одного м'яча, але, незважаючи на вилучення у складі суперника, ще один м'яч французам організувати не вдалося.

1:3 на виїзді і 5:4 за сумою двох матчів - Аякс зіграє у фіналі єврокубкового турніру вперше з 1996 року, коли у вирішальному матчі Ліги чемпіонів поступився Ювентусу.

Ліон - Аякс 3:1 (перший матч - 1:4)

Голи: Ляказетт, 45, 45+1, Геззаль, 81 - Дольберг, 27

Ліон: Лопеш - Морель (Рибус, 75), Діахабі, Нкулу, Рафаель - Толіссо, Гоналон - Вальбуена (Геззаль, 77), Фекір, Корне - Ляказетт

Аякс: Онана - Віргевер, Де Лігт, Хосабед, Велтман (Тете, 64) - Классен, Шоне (Ван де Бек, 58), Зієш - Юнес (Клюйверт, 82), Дольберг, Траоре

Попередження: Морель, Толіссо, Діахабі, Нкулу, Фекір - Велтман, Классен, Віргевер

Вилучення: Віргевер, 84 (друга жовта)

Іншим фіналістом Ліги Європи став Манчестер Юнайтед, який за сумою двох зустрічей з труднощами обіграв кривдницю Шахтаря в 1/16 турніру іспанську Сельту. Після мінімальної виїзної перемоги команду Жозе Моуріньо влаштовувала нічия на Олд Траффорд, однак самі манкуніанці досить швидко зуміли вийти вперед - відзначився Феллаїні.

Мінімальна перевага Манчестер Юнайтед трималася до 85-ї хвилини, коли Ронкальї вдалося зрівняти рахунок і наблизити свою команду до фіналу на відстань одного голу. Напруга в матчі зросла до максимуму, пішли видалення у складі обох команд, але "Червоні дияволи" змогли утримати прийнятний для себе результат.

1:1 у домашній грі і 2:1 за сумою двох зустрічей - Манчестер Юнайтед зіграє у фіналі єврокубку вперше з 2011 року, коли у фіналі Ліги чемпіонів поступився Барселоні.

Манчестер Юнайтед - Сельта 1:1 (перший матч - 1:0)

Голи: Феллаїні, 17 - Ронкалья, 85

Манчестер Юнайтед: Ромеро - Дарміан, Блінд, Байллі, Валенсія - Еррера - Погба, Феллаїні - Лінгард (Руні, 86), Решфорд (Смоллінг, 89), Мхітарян (Керрік, 77)

Сельта: Альварес - Джонні, Ронкалья, Кабраль, Мальо - Ернандес, Радойя (Бонгонда, 68), Васс (Хосабед, 46) - Сісто (Бовю, 80), Гвідетті, Аспас

Попередження: Блінд, Еррера - Аспас, Кабраль

Вилучення: Байллі, 88 (пряма червона) - Ронкалья, 89 (пряма червона)

Відзначимо, що фінал Ліги Європи відбудеться 24 травня в Стокгольмі на стадіоні Френдс Арена.

Нагадаємо, напередодні визначилися фіналісти Ліги чемпіонів. Реал втримав перевагу над Атлетіко і 3 червня в Кардіффі зіграє проти Ювентуса.