Стали відомі нові чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

7 березня 2018, 23:59

Англійський Манчестер Сіті і італійський Ювентус стали чвертьфіналістами Ліги чемпіонів сезону-2017/18.

Після результативної нічиєї в Турині в матчі з Тоттенхемом Ювентусу потрібно було обов'язково забивати в Лондоні. Однак перший тайм для команди Массіміліано Аллегрі вийшов провальним. Ювентус практично нічого не зміг створити в атаці, а сам пропустив кілька гострих випадів. Єдиний момент, в якому Ювентус не отримав зароблене, був непризначений пенальті за фол Вертонгена проти Дугласа Кости.

Особливо активним у першій половині був швидкісний вінгер Тоттенхема Сон Хин Мін. Кілька разів він пробивав у площу воріт на початку зустрічі, а на 38-й хвилині вийшов на побачення з Буффоном, але не влучив у дальній кут.

На 39-й хвилині кореєць все ж домігся свого. Кейн передачею на Еріксена розрізав дві лінії оборони Ювентуса, Бардзальї в штрафній в підкаті вибив точно на Тріпп'єра, а той швидко перевів через воротарську на дальню штангу на Сона, який корявим ударом відправив м'яч у сітку.

Другий тайм почався в неспішному темпі, що було на руку Тоттенхему, тому Аллегрі вирішив терміново міняти схему гри. Випустивши Асамоа і Ліхтштайнера, тренер Ювентуса практично моментально отримав дивіденди. На 64-й хвилині туринці зрівняли рахунок: Ліхтштайнер кросом знайшов у штрафному Хедіру, той головою скинув на Ігуаїна, а аргентинець ногою просто підкоригував політ м'яча в ворота.

Через три хвилини туринці забили другий гол: в три передачі Ювентус пройшов всі поле, Дібала вирвався на побачення з Льорісом і з лівої потужно пробив в дев'ятку.

Тоттенхем прийшов в себе не відразу, але зумів створити напружену кінцівку. Кульмінація матчу відбулася на 90-й хвилині, коли Буффон не дотягнувся до м'яча після удару головою Кейна. Ювентус врятувала штанга, а після відскоку з лінії воріт ігровий снаряд винесли захисники.

2:1 в Лондоні і 4:3 за сумою двох матчів - Ювентус в складному протистоянні виходить переможцем і проходить до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Тоттенхем - Ювентус 1:2 (перший матч - 2:2)
Голи: Сон Хин Мін, 40 - Ігуаїн, 64, Дібала 66

Тоттенхем: Льоріс - Тріпп'єр, Санчес, Вертонген, Девіс - Дайєр (Ламела, 74), Дембеле - Еріксен, Аллі (Льоренте, 85), Сон - Кейн

Ювентус: Буффон - Бардзальї, Бенатья (Ліхтштайнер, 61), К'єлліні, Сандро - Хедіра, Пьяніч, Матюїді (Асамоа, 60) - Коста, Дібала, Ігуаїн (Стураро, 83)

Попередження: Вертонген, Аллі, Дембеле - Пьяніч, Бенатья, К'єлліні

В іншому протистоянні ігрового дня інтриги було значно менше. Манчестер Сіті виграв перший матч 1/8 фіналу у Базеля в гостях з рахунком 4:0 і на повторну гру виставив резервний склад. Гра контрастувала з тим, що звикли бачити вболівальники у виконанні команди Хосепа Гвардіоли в цьому сезоні, а Базель здобув вольову перемогу з рахунком 2:1.

Український хавбек Олександр Зінченко відіграв в цьому матчі всі 90 хвилин.

Манчестер Сіті - Базель 1: 2
Голи: Жезус, 8 - Ельюнуссі, 17, Ланг, 72

Манчестер Сіті: Браво - Данило, Стоунз, Ляпорт, Зінченко - Гюндоган (Діас, 66), Туре - Бернардо, Фоден (Адарабіойо, 89), Сане - Жезус

Базель: Вацлік - Ланг, Сухі, Фрай, Лакруа, Ріверос - Серей Діє, Дзуффі - Буа (Штокер, 68), Оберлін (ван Вольфсвінкель, 74), Ельюнуссі

Попередження: Жезус - Лакруа

Нагадаємо, напередодні в чвертьфінал Ліги чемпіонів пробилися Реал і Ліверпуль.