Стали відомі півфіналісти Ліги Європи

13 квітня 2018, 00:55

У четвер, 12 квітня, були зіграні матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи.

Кривдник київського Динамо, римський Лаціо, здавалося б, гарантував собі путівку в півфінал у домашньому матчі, здобувши перемогу 4:2.

Перший тайм також проходив ідеально для італійців. Більш того, на 55-й хвилині вони повели в рахунку зусиллями Іммобіле, і, здавалося б, все було вирішено остаточно. Але австрійці і не думали здаватися - вже через хвилину рахунок став 1:1, а в періоді з 72-ї по 76-у хвилину відзначилися тричі, гарантувавши прохід до півфіналу. Несподівана розв'язка поєдинку.

Зальцбург - Лаціо 4:1 (перший матч - 2:4)
Голи: Даббур, 56, Айдара, 72, Хван, 74, Лайнер, 76 - Іммобіле, 55

Зальцбург: Вальке - Лайннер, Рамальо, Чалет-Цар, Удьмер - Айдара, Шлагер, Беріша - Ябо (Мінаміно, 82) - Хван (Гульбрандсен, 79), Даббур

Лаціо: Стракоша - Феліпе, де Врей, Раду - Баста (Лукаку, 60), Пароло, Лукас (Нані, 78), Милинкович-Савич (Андерсон, 69), Луліч - Іммобіле, Альберто

Ще одну "перестрілку" влаштували Марсель з іншим представником Ред Булла - Лейпцигом. У поєдинку було забито аж сім голів - французи забили п'ять, впевнено пройшовши суперника за сумою двох зустрічей.

Марсель - РБ Лейпциг 5:2 (перший матч - 0:1)
Голи: Ільзанкер, 6 (в свої ворота), Сарр, 9, Флоріан Товен, 38, Пайє, 60, Сакаї, 90+4 - Брума, 2, Огюстен, 55.

Марсель: Пеле - Сакаї, Камара, Густаво, Амаві - Лопес, Сансон - Сарр (Рамі, 29), Пайє (Замбо-Ангісса, 83), Флоріан Товен (Окампос, 63) - Мітроглу.

РБ Лейпциг: Гулаші - Ільзанкер, Упамекано (Бернардо, 66), Конате, Клостерманн - Камплі, Демме (Форсберг, 54), Кейта - Сабітцер (Поульсен, 61), Огюстен, Брума.

Московський ЦСКА, який програв перший поєдинок 1:4, мало не створив ще одну сенсацію. Арсенал до 51-й хвилині "горів" 0:2 - при досить слабкій грі цей рахунок явно вказував на те, що гра йде явно не за планом канонірів.

Проте, у москвичів не вистачило сил, щоб дотиснути, і, врешті-решт, Уелбек, а пізніше і Аарон Ремсі "закрили" поєдинок - в півфіналі ми побачимо Арсенал.

ЦСКА - Арсенал 2:2 (перший матч - 1:4)
Голи: Чалов, 39, Набабкін, 50 - Уелбек, 75, Ремсі, 90+2

ЦСКА: Акінфєєв - В. Березуцький, Ігнашевич, А. Березуцький - Набабкін, Головін, Бістровіч (Натхо, 72), Дзагоєв (Вітіну, 38), Кучаев - Чалов (Міланом, 79), Муса

Арсенал: Чех - Бельерін, Мустафі, Косельні, Монреаль - Ремсі, Ельнені, Уїлшир (Чамберс, 69) - Озіл, Уелбек - Ляказетт (Івобі, 77)

Спортинг не зміг дотиснути Атлетіко. У першому поєдинку іспанці здобули перемогу 2:0, а тому могли грати в свою улюблену гру на контратаках. Спортинг забив на 28-й хвилині - на те, щоб забити ще бодай гол у команди була ще ціла година, але Атлетіко без особливих проблем витримав натиск португальців і пройшов далі.

Спортинг - Атлетіко 1:0 (перший матч - 0:2)
Гол: Монтеро, 28

Спортинг: Патрісіу - Рістовскі (Думбія, 79), Коатес, Пінту, Матьє (Петрович, 25), Акунья - Мартінш, Фернандеш, Батталья, Руїс (Рібейру, 70) - Монтеро

Атлетіко: Облак - Хуанфран, Савич, Годін, Лукас (Врсалько, 46) - Вітол (Корреа, 60), Сауль, Габі, Коке - Грізманн, Коста (Торрес, 52)

Раніше стали відомі учасники півфіналу Ліги Чемпіонів - Реал, Рома, Ліверпуль і Баварія.