Визначилися всі чвертьфіналісти Копа Америка

25 червня 2019, 13:59

За підсумками матчів третього туру в групі C стали відомі всі учасники плей-офф і пари чвертьфіналу Кубка Південної Америки з футболу.

У поєдинку збірних Чилі та Уругваю визначався переможець даного квартету, для чого першій команді було достатньо нічиєї.

Але три очки в підсумку зуміли взяти «Селесте», хоча до 82-ї хвилини на табло «горіли» нулі. Саме тоді Едінсон Кавані скористався передачею Хонатана Родрігеса і забив переможний м’яч.

Чилі - Уругвай 0:1
Гол: Кавані, 82

Тим самим Уругвай із сімома очками посів перше місце в групі, випередивши Чилі на один бал. Третя позиція залишилася за Японією, в якої два пункти.

Азіатська команда, яка виступала на Копа Америка на правах запрошеної, не зуміла перемогти Еквадор — 1:1. Тому в чвертьфінал пройшов Парагвай, який випередив японців за додатковими показниками серед збірних, що зайняли треті місця в групах.

Еквадор — Японія 1:1
Голи: Мена, 35 — Накадзіма, 15