Стали відомі всі учасники групового етапу Ліги чемпіонів

30 серпня 2018, 00:13

Португальська Бенфіка, сербська Црвена Звезда та нідерландський ПСВ стали останніми учасниками групового етапу Ліги чемпіонів у сезоні 2018/2019.

Грецький ПАОК, за який виступають українці Євген Хачеріді та Євген Шахов, минулого тижня здобув перспективну нічию на виїзді у матчі з Бенфікою (1:1), але провалив матч-відповідь.

Хоча все складалось дуже добре - ПАОК перший забив. Проте Бенфіка швидко відновила паритет у протистоянні, а до перерви забила ще двічі, поставивши грецьку команду у скрутне становище. У другому таймі клуб із Лісабона остаточно добив ПАОК, забивши четвертий м'яч.

Набагато драматичніше було в Зальцбурзі, де однойменний клуб, маючи пристойний гандикап у грі з Црвеною Звездою, примудрився втратити путівку в груповий етап Ліги чемпіонів. Австрійська команда, зігравши внічию 0:0 у першому матчі, вела вдома з рахунком 2:0.

Завдання Зальцбурга було не пропустити у другому таймі 2 м'ячі. Але іншої думки був форвард Црвени Звезди Ель-Фарду, який протягом двох хвилин перевернув ситуацію на полі з ніг на голову, забивши двічі. Сербська команда втримала нічию 2:2 та поповнила число учасників найпрестижнішого єропейського турніру

Білоруський БАТЕ програв удома ПСВ 2:3 і не зміг нічого вдіяти сьогодні в Нідерландах, знову поступившись, цього разу 0:3.

Зальцбург - Црвена Звезда 2:2 (перший матч - 0:0)

Всі учасники групового етапу Ліги чемпіонів:

Реал Мадрид (Іспанія), Атлетіко (Іспанія), Баварія (Німеччина), Барселона (Іспанія), Ювентус (Італія), ПСЖ (Франція), Манчестер Сіті (Англія), Локомотив (Росія), Боруссія Дортмунд (Німеччина), Порту (Португалія), Манчестер Юнайтед (Англія), Шахтар (Україна), Наполі (Італія), Тоттенхем (Англія), Рома (Італія), Ліверпуль (Англія), Шальке (Німеччина), Ліон (Франція), Монако (Франція), ЦСКА (Росія), Валенсія (Іспанія), Вікторія (Чехія), Брюгге (Бельгія), Галатасарай (Туреччина), Інтер (Італія), Хоффенхайм (Німеччина), АЕК (Греція), Янг Бойз (Швейцарія), Аякс (Нідерланди), Црвена Звезда (Сербія), Бенфіка (Португалія), ПСВ (Нідерланди).

Київське Динамо не змогло обіграти амстердамський Аякс у раунді плей-оф Ліги чемпіонів і за сумою двох матчів з рахунком 1:3 припинило боротьбу в Лізі чемпіонів.