Стало відомо, хто став ще одним новачком наступного сезону української Прем'єр-ліги - ЗМІ

1 червня 2017, 16:33
Рівненський Верес буде виступати в українській Прем'єр-лізі після того, як чернігівська Десна, яка зайняла друге місце в Першій лізі, не отримала атестат на участь у першості, повідомляє Sport Arena

За інформацією порталу, на відміну від Десни, Вересу, що посів третє місце в Першій лізі, вдалося виграти апеляцію на початковий недопуск до змагань в еліті українського футболу.

Як зазначає медіа, добитися рішення на свою користь рівненському клубу вдалося за рахунок надання безлічі гарантій щодо виправлення недоліків з реконструкції стадіону. Чернігівській стороні не вдалося сформулювати те, як будуть вирішуватися її проблеми.

Найімовірніше, новим наставником Вереса стане нинішній головний тренер Волині Віталій Кварцяний. Разом з ним до нової команди перейде ряд виконавців луцького колективу.

Іншим новачком Прем'єр-ліги наступного сезону став маріупольський Іллічівець, який переміг у чемпіонаті Першої ліги. Покинули УПЛ Волинь і Дніпро.

Днями УПЛ офіційно затвердила схему розіграшу чемпіонату України в сезоні-2017/18. Наступного сезону безпосередньо вилетить тільки остання команда чемпіонату. Клуби, що зайняли 10-е і 11-е місця в турнірній таблиці, будуть грати перехідні матчі проти другої і третьої команди Першої ліги.