Стало відомо, наскільки вибув Ярмоленко

28 жовтня 2016, 13:28
Нападник Динамо Андрій Ярмоленко пропустить 8-10 днів через травму

Про це повідомляє Sport Arena із посиланням на телеканал Футбол 1. Тим самим гравець атаки не допоможе своїй команді в матчах Прем'єр-ліги проти Карпат 29 жовтня та Ліги чемпіонів проти Бенфіки 1 листопада. Під питанням його участь у поєдинку української першості проти Дніпра 6 листопада.

Як розповів сайту Обозреватель сам футболіст, йому мають зробити операцію в Сербії, де гравець пробуде 3-4 дні, а потім повернеться до Києва. За словами форварда, про точні терміни відновлення краще запитати у лікарів.

"Я не знаю, скільки займе відновлювальний період. Мені зробили УЗД, яке показало невеликий надрив бічної зв'язки коліна. Не хочу забігати наперед і говорити, скільки знадобиться часу, щоб повернутися", - зазначив Ярмоленко.

Напередодні наставник Динамо Сергій Ребров заявив про те, що нападник його команди Андрій Ярмоленко отримав травму, яка може залишити його поза грою на тривалий термін.

Футболіст пропустив матч 1/8 фіналу Кубка України проти Зорі, не потрапивши до заявки київської команди.

Раніше Динамо на НСК Олімпійський обіграло Зорю в додатковий час. 90 хвилин матчі завершилися з рахунком 2:2, але у додаткові півгодини кияни забили три голи і пройшли до чвертьфіналу.