Супербоул-2019: Нью Інгленд Петріотс вшосте став чемпіоном Національної футбольної ліги

4 лютого 2019, 06:06

В Атланті на Mercedes-Benz Stadium відбувся один з найбільш значущих подій в американському спорті - Супербоул-2019, фінальний поєдинок чемпіонату США з американського футболу.

У фінальному матчі сезону Нью-Інгленд Петріотс обіграв Лос-Анджелес Реймс з рахунком 13:3.

Нью-Інгленд Петріотс став чемпіоном НФЛ вшосте, зрівнявшись за цим показником з Піттсбург Стілерс. Це рекордна кількість чемпіонств в історії. Всі перемоги команди були здобуті в XXI столітті (2001, 2003, 2004, 2014, 2017, 2019).

Цього року в перерві між другою і третьою чвертями гри для 75-тисячної аудиторії арени в Атланті виступали група Maroon 5, а також реп-виконавці Біг Бой і Тревіс Скотт. Право виконати гімн США перед матчем отримала соул-співачка Гледіс Найт.

Нагадаємо, в 2018 році фінальний матч сезону Супербоула виграла команда Філадельфія Іглз.