Зінченко допоміг Манчестер Сіті обіграти Ліверпуль і виграти Суперкубок Англії

4 серпня 2019, 19:31

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко точним ударом з пенальті допоміг Манчестер Сіті перемогти Ліверпуль у матчі за Суперкубок Англії.

Команда українського футболіста відкрила рахунок на 12-й хвилині, коли Рахім Стерлінг зумів пробити воротаря суперника ударом після розіграшу штрафного.

У другому таймі Ліверпуль перехопив ініціативу і мав раніше відновлювати рівновагу, але удари Вірджіла ван Дейка і Мохамеда Салаха прийняв на себе каркас чужих воріт.

Це вдалося зробити на 77-й хвилині. Подача зі штрафного знайшла ван Дейка, а той скинув м’яч на Жоеля Матіпа, який і відправив снаряд у сітку.

Нічия протрималася до фінального свистка, тому командам довелося провести серію пенальті. У Сіті забили всі п’ятеро гравців, включно із Зінченком, тоді як у Ліверпуля свою спробу змазав Жоржиньо Вейналдум — 5:4.

Ліверпуль — Манчестер Сіті 1:1 (за пенальті - 4:5)
Голи: Матіп, 77 — Стерлінг, 12

Ліверпуль: Аліссон — Александер-Арнольд (Матіп, 67), Гомес, ван Дейк, Робертсон — Фабіньо (Кейта, 67), Хендерсон (Лаллана, 80), Вейналдум — Салах, Фірміно (Шакірі, 79), Орігі (Окслейд-Чемберлен, 80)

Манчестер Сіті: Браво — Вокер, Стоунз, Отаменді, Зінченко — де Брейне (Фоден, 89), Родрі, Сільва (Гюндоган, 61) — Сілва, Стерлінг, Сане (Габріел Жезус, 13)

Попереджені: де Брейне

Раніше Зінченко продовжив угоду з Манчестер Сіті до 2024-го року.