Атлетіко переміг Барселону і став другим фіналістом Суперкубка Іспанії

9 січня 2020, 23:27
Мадридський Атлетіко переміг каталонську Барселону з рахунком 3:2 та став другим фіналістом Суперкубка Іспанії, який проходить в Саудівській Аравії.

У першому таймі команди голів не забивали, натомість у другій половині зустрічі глядачі побачили аж п’ять забитих м’ячів.

В самому дебюті другого тайму Коке вивів Атлетіко вперед, але вже через п’ять хвилин Мессі зрівняв рахунок. За мить до цього рефері відмінив гол аргентинця після перегляду відеоповтору, зафіксувавши гру рукою.

Минуло 11 хвилин, як Грізманн таки вивів каталонців вперед вдало зігравши на добиванні. На 73-й хвилині у воротах «матрацників» відзначився Піке, але його гол також відмінили через офсайд.

Після цього Атлетіко вдалося зрівняти рахунок, а згодом забити і переможний гол. Нето заробив пенальті, збивши Вітоло, а 11-метровий реалізував Мората. За чотири хвилини до завершення основного часу Мората вивів Корреа один на один, а той переграв голкіпера та вивів свою команду у фінал, де «матрасники» зіграють з Реалом.

Барселона — Атлетіко 2:3
Голи: Мессі, 51, Грізманн, 62 — Коке, 46, Мората, 81 (з пенальті), Корреа, 86

Барселона: Нето — Роберто, Піке, Умтіті, Альба — Відаль, Бускетс (Ракітіч, 86), де Йонг (Фаті, 88) — Мессі, Суарес, Грізманн

Атлетіко: Облак — Тріпп'єр, Феліпе, Савич, Лоді (Вітоло, 67) — Корреа, Еррера (Коке, 46 (Льоренте, 72)), Партей, Сауль — Фелікс, Мората

Попередження: Піке, Суарес, Відаль, Нето — Партей, Савіч, Феліпе, Льоренте

Напередодні Реал переміг Валенсію з рахунком 3:1 та став першим фіналістом Суперкубка Іспанії, який проходить у Саудівській Аравії.