Реал у драматичному матчі переміг Барселону та вийшов до фіналу Суперкубку Іспанії

12 січня, 23:33
Вальверде приніс Реалу перемогу (Фото:REUTERS/Ahmed Yosri)

Реал з рахунком 3:2 переграв Барселону і став першим фіналістом Суперкубку Іспанії.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але відкрити рахунок вдалося мадридській команді наприкінці майже півгодини гри.

Внаслідок контратаки Бензема вивів Вінісіуса на ударну позицію, той зблизився з воротами і точно пробив у ближній верхній кут.

Каталонський колектив відновив рівновагу на 41-й хвилині. Це Дембеле прострілив у штрафний майданчик, Мілітао вибив м’яч прямо на Люка де Йонга, який зблизька пробив повз Куртуа.

Після втрачених суперником на початку другого тайму моментів Реал знову вийшов уперед на 72-му оберті секундної стрілки, коли Бензема на добиванні відправив м’яч у сітку.

Барселона зуміла зрівняти рахунок на 83-й хвилині після того, як Альба виконав навіс у штрафний майданчик, звідки Фаті головою підсік м’яч під дальню стійку.

Командам довелося провести додатковий час, в якому мадридці змогли втретє вийти вперед і здобути перемогу, коли після атаки 4 в 2 Вінісіус після прострілу Родріго пропустив м’яч на Вальверді, а той пробив точно в сітку.

В іншому півфіналі Суперкубку Іспанії 13 січня зіграють Атлетіко та Атлетік.

Барселона — Реал 2:3

Голи: Л. де Йонг, 41, Фаті, 83 — Вінісіус, 25, Бензема. 72, Вальверде, 98