Мессі вперше в клубній кар'єрі вилучили з поля. Барселона сенсаційно програла Суперкубок Іспанії Атлетіку — відео

18 січня 2021, 00:46

Барселона з рахунком 2:3 сенсаційно програла у фіналі Суперкубка Іспанії Атлетіку.

Каталонська команда відкрила рахунок на 41-й хвилині, коли після передачі від Альби Мессі пробив у суперника, але на добиванні результативно зіграв Грізманн.

Баскський колектив відразу ж відновив рівновагу. Це Де Маркос відгукнувся на подачі від Вільямса і точно пробив у сітку воріт суперника.

Рахунок 1:1 тримався до 77-й хвилині, поки Барселона не зуміла вирвати перемогу. Вміло розіграна комбінація завершилася передачею Альби на Грізманна та голом останнього.

І все ж, Атлетік знайшов у собі сили ще раз встановити рівновагу. Це Вільялібре на останній хвилині основного часу забив після подачі зі штрафного від Муніаїна.

У додатковий час клуб із Більбао вирвав перемогу, коли на 93 хвилині ефектним обвідним ударом відзначився Вільямс.

В самому кінці поєдинку Ліонель Мессі відмахнувся від суперника під час атаки своєї команди, за що вперше в кар'єрі отримав вилучення з поля.

Барселона — Атлетик 2:3

Голи: Грізманн, 40, 77 — Де Маркос, 42, Вільялібре, 90, Вільямс, 93

Вилучення: Мессі, 120+1

У півфіналі Суперкубка Іспанії Атлетік зробив сенсацію, обігравши мадридський Реал із рахунком 2:1.