Реал обіграв Атлетік та завоював Суперкубок Іспанії - відео

16 січня, 22:31
Реал завоював трофей після матчів із Барселоною та Атлетіком (Фото:REUTERS/Albert Gea)

Мадридський Реал переміг Атлетік з Більбао з рахунком 2:0 та став володарем Суперкубка Іспанії.

Реал відкрив рахунок на 38-й хвилині, коли Лука Модріч отримав пас від Родріго і красивим ударом з лінії штрафного відправив м’яч у сітку.

«Вершкові» подвоїли перевагу на 52-й хвилині. Єрай Альварес у своєму штрафному рукой зупинив удар Каріма Бензема і арбітр без вагань призначив пенальті, який реалізував французький форвард.

Наприкінці гри Атлетік отримав шанс врятувати гру, але Рауль Гарсія не реалізував пенальті.

У підсумку Реал довів матч до перемоги та став володарем Суперкубка Іспанії.

Цей трофей став для українського голкіпера Андрія Луніна першим у складі Реала. Сам українець у матчі так і не зіграв, залишившись у запасі.

Реал — Атлетік 2:0
Голи: Модріч, 38, Бензема, 52 (пен)
Вилучення: Мілітао, 87 (Реал)