Реал став першим фіналістом Суперкубка Іспанії

8 січня 2020, 23:34

Реал переміг Валенсію з рахунком 3:1 та став першим фіналістом Суперкубка Іспанії, який проходить у Саудівській Аравії.

Уже на 15-й хвилині Кроос неймовірним прямим ударом з кутового відкрив рахунок у матчі. «Вершкові» подвоїли перевагу ще до перерви. На 39-й хвилині Іско підхопив м’яч у штрафному і відправив його точно в сітку.

У другому таймі Модріч забив третій м’яч у ворота «Валенсії», але в компенсований арбітром час Парехо таки допоміг своїй команді уникнути розгрому, реалізувавши пенальті.

Другий фіналіст визначиться у матчі Барселона — Атлетіко, який відбудеться завтра, 9 січня.

Валенсія — Реал 1:3

Голи: Парехо, 90+2 (пен.) — Кроос, 16, Іско, 39, Модріч, 65

Валенсія: Доменек — Васс, Гарай, Пауліста, Гайя — Коклен (Собріно, 82), Кондогбія (Гомес, 58), Пареха, Солер — Торрес, Гамейро (Черишев, 70)

Реал: Куртуа — Карвахаль, Варан, Рамос, Менді (Марсело, 71) — Кроос, Каземіро, Модріч (Хамес, 77) — Іско, Вальверде — Йович (Маріано Діас, 81)

Раніше Реал розгромив Хетафе 3:0 в рамках 19 туру Прімери.