Визначився переможець Суперкубка Італії з футболу — повне відео матчу

21 січня 2021, 00:10

Переможцем Суперкубка Італії став Ювентус, який переміг Наполі.

У поєдинку, який розігрується між чемпіоном та володарем кубка країни минулого сезону, найкращим виявився перший.

Перший тайм не визначив переможця, тому головні події відбулися після перерви. Проте, протягом години гри з гаком трималася рівновага.

Ключовою виявилася 64-та хвилина, коли голом відзначився Кріштіану Роналду. На 80-й хвилині Наполі міг зрівняти рахунок, але Інсіньє не реалізував пенальті, а в компенсований час крапку в матчі поставив Мората — 2:0.

Тим самим туринська команда вдев’яте виграла Суперкубок Італії. Саме Ювентус найчастіше ставав переможцем турніру.

Ювентус — Наполі 2:0

Голи: Роналду, 64, Мората, 90+5

Ювентус: Щесни — Куадрадо, Бонуччі, К'єлліні, Даніло — К'єза (Бернардескі, 46), Артур, Бентанкур (Рабьйо, 83), Маккенні - Кулусевскі (Мората, 81), Роналду

Наполі: Оспіна — Ді Лоренцо, Манолас, Кулібалі, Маріу Руї (Політано, 84) — Демме (Льоренте, 84), Бакайоко (Ельмас 67) — Лосано, З'єлінські, Інсіньє - Петанья (Мертенс, 72)

Попереджені: Роналду — З'єлінські

На 80-й хвилині Інсіньє (Наполі) не забив пенальті (промах)