Динамо обіграло Шахтар і завоювало Суперкубок України — відео

29 липня 2019, 00:38

Київське Динамо стало володарем Суперкубка України 2019 року, обігравши в Одесі донецький Шахтар з рахунком 2:1.

Рахунок був відкритий в першому таймі - гол у ворота киян забив бразилець Алан Патрік.

Огляд 1-го тайму:

Гірники контролювали ситуацію в цьому поєдинку до 80 хвилини, поки Микита Бурда головою не замкнув навіс із кутового від Карлоса Де Піни, який підсилив гру команди з лави запасних.

Через три хвилини Денис Гармаш вивів киян вперед.

Огляд 2-го тайму:

Таким чином, біло-сині зрівнялися з гірниками за кількістю перемог в Суперкубку України — по вісім трофеїв на рахунку кожної команди.

Також цей трофей дозволив киянам наздогнати Шахтар за кількістю титулів, виграних в незалежній Україні. Тепер у клубів по 34 трофея.

Динамо — Шахтар 2:1
Гол: Бурда, 80, Гармаш, 83 — Алан Патрік, 45+3

Динамо: Бойко — Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко — Шепелев, Гармаш, Буяльський — Караваєв (Де Піна, 68), Вербич (Цітаішвілі, 74) — Бесєдін.

Шахтар: Пятов — Болбат, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі - Степаненко — Соломон (Тете, 66), Марлос, Алан Патрік (Дентіньо, 87), Тайсон — Мораес.

Попередження: Буяльський, Кадар — Хочолава.