Челсі переміг Вільярреал по пенальті і виграв Суперкубок УЄФА

12 серпня 2021, 00:50

Челсі в серії післяматчевих пенальті обіграв Вільярреал і завоював Суперкубок УЄФА.

Лондонці з самого початку матчу перехопили ініціативу, і вже в дебюті забивати могли Вернер і Канте - левантійців врятували воротар і неточність суперника.

Англійська команда добилася свого на 27-й хвилині, коли Хаверц прострілив з лівого флангу, а Зієш переправив м'яч під стійку.

Вільярреал відповів двома вірними моментами, але Діа не зумів переграти голкіпера, а Морено пробив у поперечину. При цьому шанс збільшити свою перевагу втратив і Челсі після удару Алонсо.

На початку другого тайму зрівняти рахунок іспанському колективу знову завадив каркас - цього разу туди потрапив Жерар Морено.

І все ж, на 73-й хвилині Вільярреал домігся свого. Це Діа п'ятою віддав м'яч під удар Жерару Морено, а той пробив точно під поперечину.

Ніхто з суперників не зміг схилити шальку терезів на свою користь в ігровий час, тому командам довелося пробивати серію пенальті.

Успішніше з 11-метровими ударами впорався Челсі, тоді як вирішальний промах у Вільярреала зробив Альбіоль - 6:5.

Челсі - Вільярреал 1:1 (по пенальті - 6:5)

Голи: Зієш, 27 - Жерар Морено, 73