Суперник Динамо у Лізі чемпіонів втратив перемогу. Всі результати суботи у чемпіонаті Італії

6 листопада 2016, 01:12
5 листопада відбулося два матчі в чемпіонаті Італії з футболу

Суперник Динамо на груповому етапі Ліги чемпіонів - Наполі - на своєму полі не зумів переграти Лаціо. Команда Мауріціо Саррі вийшла вперед на початку другого тайму завдяки голу Марека Гамшика, проте вже через дві хвилини пропутила у ближній кут від Бальде Кейта після помилки голкіпера Пепе Рейни.

Незважаючи на велику кількість часу, що залишався до кінця матчу, рахунок на табло більше не змінювався.

У турнірній таблиці після цього матчу Наполі залишився на п'ятій сходинці, Лаціо - на четвертій.

Наполі — Лаціо 1:1

Голи: Гамшик, 52 — Кейта, 54

Наполі: Рейна — Хісай, Кірікеш, Кулібалі, Гулям — Зьєлінскі, Діавара, Гамшик (Аллан, 87) — Кальєхон (Ель Каддурі, 81), Мертенс, Інсіньє (Габбьядіні, 67)

Лаціо: Маркетті — Баста, Уоллас, Раду — Феліпе Андерсон, Мілінковіч-Савіч, Білья, Пароло, Луліч (Патрік, 78) — Іммобіле (Ломбарді, 87), Кейта (Джорджевіч, 83)

Попередження: Пароло, Раду

Ще в одному матчі ігрового дня Торіно на своєму полі розгромив Кальярі.

Торіно — Кальярі 5:1

Голи: Белотті, 2, 59 (з пенальті), Льяіч, 11, Бенассі, 38, Баселлі, 51 — Мельхіоррі, 41

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_58
.png_58 Фото:

Нагадаємо, на цьому тижні в матчі Ліги чемпіонів Наполі також розійшовся миром з турецьким Бешикташем, зігравши на виїзді внічию 1:1.

Наступний свій матч в головному єврокубку Наполі зіграє на своєму полі проти Динамо.