Суперник Динамо переміг, Шахтаря - програв. Результати матчів чемпіонату Італії

26 лютого 2018, 00:06

У суботу та неділю відбулися матчі 26-го туру чемпіонату Італії з футболу.

Суперник донецького Шахтаря в Лізі чемпіонів - римська Рома - перервала свою триматчеву переможну серію, поступившись на своєму полі Мілану з рахунком 0:2. Обидва м'ячі в цій зустрічі були забиті в другому таймі: на 48-й хвилині відзначився Кутроне, на 74-й - Калабріа.

Через цю поразку Рома опустилася з третього на п'яте місце в турнірній таблиці Серії А. Мілан залишається сьомим.

Рома - Мілан 0:2
Голи: Кутроне, 48, Калабріа, 74

Рома: Аліссон - Перес, Манолас, Фасіо, Коларов - Пеллегріні (Жерсон, 80), Стротман, Наінгголан (Джеко, 64) - Ундер (Дефрель, 73), Шик, Перотті

Мілан: Доннарумма - Калабріа, Бонуччі, Романьолі, Родрігес - Кессі, Білья, Бонавентура (Монтоліво, 90) - Сусо (Боріні, 82), Кутроне (Калинич, 67), Чалханоглу

Майбутній суперник київського Динамо в 1/8 фіналу Ліги Європи - ще один римський клуб, Лаціо, - в звітному турі на виїзді розгромно переміг одного з аутсайдерів - Сассуоло. Голами відзначилися лідери "Орлів". Двічі забив сербський півзахисник Сергєй Мілінковіч-Савіч, другий гол у матчі на рахунку кращого бомбардира Серії А Чіро Іммобіле.

Завдяки цій перемозі Лаціо піднявся на третє місце в турнірній таблиці.

Сассуоло - Лаціо 0:3

Голи: Мілінковіч-Савіч, 7, 46, Іммобіле, 31 (з пенальті)

Сассуоло: Консілья - Аджапонг, Ачербі, Пелузо, Рожеріо - Маццітеллі, Маньянеллі (Сенсі, 85), Міссіролі - Берарді, Бабакар, Політано (Рагуза, 70).

Лаціо: Стракоша - Уоллас, Луїс Феліпе, Раду - Марушич, Мурджа, Лукас Лейва (Пароло, 60), Мілінковіч-Савіч, Лукаку (Луліч, 60) - Феліпе Андерсон - Іммобіле (Нані, 82).

Попередження: Берарді, Міссіролі, Рожеріо - Лукас Лейва, Уоллас, Лукаку.

Відзначимо, що матч за участю одного з лідерів чемпіонату - туринського Ювентуса, - який повинен був зіграти проти Аталанти, перенесений на березень через сильний снігопад.

Сампдорія - Удінезе 2:1
Голи: Сильвестре, 35, Сапата, 83 - Сильвестре, 90+5 (у свої ворота)

Верона - Торіно 2:1
Голи: Валоті, 12, 77 - Ньянг, 49

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Шахтар в Харкові обіграв Рому з рахунком 2:1