Розчарував тренера? Висхідну зірку українського футболу замінили через 22 хвилини після дебюту в Серії А

6 лютого, 21:57
Перший матч не вдався (Фото:Сампдорія/Instagram)

Нападник київського Динамо Владислав Супряга неоднозначно дебютував у чемпіонаті Італії після переходу в оренду до Сампдорії.

Прем'єрна поява Супряги у Серії А відбулася у матчі 24-го туру проти Сассуоло (4:0).

Українець за рахунку 2:0 на 36-й хвилині замінив травмованого Маноло Габб'ядіні, проте вже на 58-й хвилині головний тренер Сампдорії Марко Джампаоло прибрав новачка з поля.

Примітно, що замість 21-річного форварда вийшов Андреа Конті, який через п'ять хвилин відзначився голом.

У дебютному матчі в чемпіонаті Італії Супряга жодного разу не пробив по воротах, шість разів торкнувся м'яча та зробив три втрати.

Після гри коуч Сампдорії заявив, що заміна українця мала виховний характер.

Огляд матчу:

Раніше ще один український футболіст Данило Ігнатенко провалив дебют у європейському топ-чемпіонаті – півзахисник Бордо у матчі з Реймсом (0:5) заробив червону картку через дев'ять хвилин після виходу на заміну.

Редактор: Іван Мартинов