Син Мессі випадково зрадів голу у ворота Барселони — відео

27 серпня 2019, 19:44

Син нападника Барселони Ліонеля Мессі Матео випадково зрадів голу Бетіса в ворота команди його батька в матчі 2-го туру чемпіонату Іспанії.

Капітан каталонського клубу і його партнер по атаці Луїс Суарес не змогли допомогти команді в поєдинку через травми, тому спостерігали за грою на трибуні разом із синами.

Після того, як Бетіс зусиллями Набіля Фекіра відкрив рахунок, забивши на 15-й хвилині, Матео почав цьому радіти, що обурило Мессі-старшого та Суареса.

Після того, як батько і його одноклубник звернули увагу дитини на те, що голом відзначився суперник Барселони, той отямився і змусив компанію посміятися.

Барселона за відсутності травмованих Мессі та Суареса приймала на своєму полі Бетіс і перемогла 5:2, хоча перший тайм завершився внічию 1:1.

Раніше повідомлялося, що гравці Барселони на чолі зі своїм лідером Ліонелем Мессі розгнівані тим, як президент клубу Жозеп Бартомеу намагається повернути нападника ПСЖ Неймара.