Манчестер Сіті програв Тоттенхему після вилучення Зінченка і відстав від Ліверпуля на 22 очки — відео

2 лютого 2020, 20:45

Тоттенхем переміг Манчестер Сіті з рахунком 2:0 у матчі 25 туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті активно розпочав матч та з перших хвилин мав відчутну ігрову та територіальну перевагу. Наприкінці другого тайму «містяни» отримали чудовий шанс відкрити рахунок після призначення пенальті у ворота «шпор», але удар Гюндогана парирував Льоріс.

У другому таймі Зінченко підвів Манчестер Сіті отримавши другу жовту, після чого підопічні Гвардіоли залишились у меншості. Тоттенхем одразу скористався більшістю, забивши через три хвилини після вилучення українця. Бергвейн прийняв м’яч на груди, а другим дотиком ногою відправив м’яч у сітку. Минуло ще вісім хвилин, як Сон подвоїв перевагу лондонців. Кореєць отримав пас від Ндомбеле та влучно пробив у ближній кут.

Тоттенхем довів матч до перемоги, а Манчестер Сіті після поразки відстав від лідера АПЛ Ліверпуля на 22 очки.

У ще одному матчі чемпіонату Арсенал не зміг на виїзді перемогти Бернлі - 0:0.

Тоттенхем — Манчестер Сіті 2:0
Голи: Бергвейн, 63, Сон, 71

Тоттенхем: Льоріс — Орье, Альдервейрельд, Санчес, Танганга — Уінкс, Ло Чельсо — Бергвейн (Ндомбеле, 70), Аллі (Ламела, 70), Сон Хин Мін — Моура (Дайєр, 84)

Манчестер Сіті: Едерсон — Уокер, Фернандіньо, Отаменді, Зінченко — Де Брюйне, Родрі, Гюндоган — Марез (Жезус, 72), Агуеро (Канселу, 65), Стерлінг (Б. Сілва, 84)

Попередження: Альдервейрельд, Ло Чельсо — Стерлінг, Уокер, Зінченко, Родрі

Вилучення: Зінченко, 60 (Манчестер Сіті)

На 41-й хвилині Гюндоган (Манчестер Сіті) не реалізував пенальті

Напередодні Челсі зіграв унічию з Лестером (2:2), Манчестер Юнайдед втратив очки з Вулверхемптоном (0:0), а Ліверпуль розгромив Саутгемптон (4:0).