Тоттенхем на останніх секундах вийшов у фінал Ліги чемпіонів

9 травня 2019, 00:23

У матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів Тоттенхем драматично виграв 3:2, програючи Аяксу 0:2, і за сумою двох зустрічей вийшов у фінал.

Аякс, який виграв у першому поєдинку 1:0, вийшов уперед вже на 5-й хвилині. Це Де Лігт забив ударом головою після подачі з кутового від Шене.

На кінець півгодини гри з гаком рахунок став 2:0. Стрімка контратака завершилася передачею Тадіча на Зієша в штрафний гостей, і той пробив точно під праву стійку.

Після перерви Тоттенхем посилив тиск на ворота Аякса завдяки заміні опорного півзахисника Ваньями на нападника Льоренте, що дозволило іншим атакуючим гравця гостям отримати більше простору біля чужих воріт.

Як результат, відразу три м'ячі вдалося забити Лукасу Моурі. Свій третій гол бразилець забив на останніх секундах доданого часу.

Аякс - Тоттенхем 2:3 (перший матч - 1:0)
Голи: де Лігт, 5, Зієш, 36 - Лукас Моура, 55, 58, 90+6

Аякс: Онана - Мазрауі, де Лігт, Блінд, Тальяфіко - Шене (Велтман, 60), ван де Бек (Магальян, 90), Ф. де Йонг - Зієх, Тадіч, Долберг (Сінкгравен, 67)

Тоттенхем: Льоріс - Тріпп'єр (Ламела, 81), Альдервейрельд, Вертонген, Роуз (Девіс, 82) - Сіссоко, Ваньяма (Льоренте, 46), Аллі - Еріксен - Лукас Моура, Сон

Попереджені: Долберг, Зієх, Онана - Сіссоко, Роуз