Ліга чемпіонів: Тоттенхем здолав Манчестер Сіті в першому матчі чвертьфіналу - відео

10 квітня 2019, 00:00

У першому поєдинку чвертьфіналу Ліги чемпіонів Тоттенхем переміг на своєму полі Манчестер Сіті з рахунком 1:0.

Гості вже на 11-й хвилині заробили пенальті, який не зумів реалізувати Серхіо Агуеро - його удар парирував воротар господарів Уго Льоріс.

Через стільки ж часу свій шанс забити втратили лондонці, коли Харрі Кейн пробив у кут із близької відстані, але Едерсон виявився напоготові.

Надалі Тоттенхем частіше оборонявся, ніж атакував, і команда зобов'язана своєму голкіперу, який рятував її від пропущеного м'яча.

Незважаючи на те, що "Шпори" втратили лідера своїх атак Харрі Кейна на 58-й хвилині, саме їм вдалося забити ближче до кінця поєдинку.

Крістіан Еріксен віддав пас на Сона Хин Міна: кореєць ледь не випустив м'яч за межі поля, але все-таки розвернувся, змістився в центр і низом пробив під воротарем.

У час, що залишився Сіті зробив спроби відігратися, але не досяг успіху. Матч-відповідь відбудеться у Манчестері 17 квітня.