Хлопчик, який подає м’ячі, взяв участь у гольовий комбінації Тоттенхема у матчі Ліги чемпіонів — відео

27 листопада 2019, 14:43

Головним героєм матчу, крім гравців Тоттенхема, став хлопчик, який подає м’ячі. Саме його швидка реакція допомогла команді забити гол і перевернути результат гри, яка складалася не на користь шпор.

На 30-й хвилині лондонський Тоттенхем поступався вдома грецькому Олімпіакосу з рахунком 0:2. Перед перервою Деле Аллі відіграв один гол, а в другому голі взяв участь навіть боллбой.

Він швидко зорієнтувався і кинув м’яч Сержу Орье, який кинув аут на Лукаса Моуру — той зміг безперешкодно прострелити на Харрі Кейна і британець зрівняв рахунок.

Після цього шпори довели справу до перемоги з рахунком 4:2 і змогли кваліфікуватися в плей-офф Ліги чемпіонів.

Тренер Тоттенхема Жозе Моуріньо похвалив хлопчика.

«Щоб зробити все так потрібно бути дуже хорошим боллбоєм. Він читав гру і не дивився на трибуни. Я хотів запросити його в роздягальню, щоб він відсвяткував перемогу з гравцями, але він зник», — сказав він на післяматчевій прес-конференції.