Тоттенхем розгромив аутсайдера і наблизився до Челсі в чемпіонаті Англії

15 квітня 2017, 22:15
15 квітня відбулися сім матчів 33 туру чемпіонату Англії з футболу

Тоттенхем продовжує боротьбу за чемпіонство, здобувши сьому поспіль перемогу. У звітному турі лондонці на своєму полі розгромили Борнмут з рахунком 4:0 і скоротили відставання від Челсі в турнірній таблиці до чотирьох очок. Голами у ворота "вишеньок" відзначилися Дембеле, Сон, Кейн і Янссен.

Тоттенхем – Борнмут 4:0

Голи: Дембеле, 16, Сон, 19, Кейн, 48, Янссен, 90+2

Тоттенхем: Льоріс, Алдервейрелд, Девіс, Уокер, Вертонген, Еріксен (Янссен, 87), Дембеле, Дайєр, Аллі (Сіссоко, 84), Сон Хин Мін, Кейн (Ваньяма, 79).

Борнмут: Боруц, Френсіс, Деніелс, Сміт, Кук, Вілшер (Кук, 56), Артер, П'ю, Станіслас (Фрейзер, 69), Кінг, Афобе (Мусі, 77).

Попередження: Фрейзер

Манчестер Сіті здобув другу поспіль перемогу в матчі Прем'єр-ліги, розгромивши на виїзді Саутгемптон. Всі голи в цьому матчі були забиті в другому таймі - їх на свій рахунок записали Компані, Сане і Агуеро.

Саутгемптон - Манчестер Сіті 0:3

Голи: Компані, 55, Сане, 77, Агуеро, 80

Набрані три очки дозволили "городянам" обійти Ліверпуль і піднятися на третю позицію в турнірній таблиці чемпіонату Англії.

Евертон – Бернлі 3:1

Голи: Джагелка, 49, Мі, 71 (автогол), Лукаку, 74 — Воукс, 52 (з пенальті)

Уотфорд – Суонсі 1:0

Гол: Капу, 42

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_128
.png_128 Фото:

Нагадаємо, посеред тижня Лестер програв у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів мадридському Атлетіко з рахунком 0:1.