Тоттенхем розгромив Боруссію Д в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - відео

14 лютого 2019, 01:14

Лондонський Тоттенхем розгромив дортмундську Боруссію з рахунком 3:0 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Тоттенхем відкрив рахунок на початку другого тайму. На 47-й хвилині Сон Хін Мін замкнув навіс Вертонгена.

На 83-й хвилині уже сам Вертонген проявив себе в ролі форварда. Бельгійський захисник опинився на дальній стійці під час подачі Ор'є та подвоїв перевагу "шпор".

Через три хвилини Еріксен навісом з кутового асистував на Льоренте, який ударом головою встановив у матчі розгром.

Тоттенхем - Боруссія Д - 3:0

Голи: Сон, 47, Вертонген, 83, Льоренте, 86

Тоттенхем: Льоріс - Альдервейрельд, Санчес, Вертонген - Уінкс, Фойт - Ор'є, Сіссоко (Ваньяма, 90+1), Моура (Льоренте, 84) - Еріксен - Сон Хин Мін (Ламела, 90)

Боруссія Д: Бюркі - Хакімі, Топрак, Загаду (Шмельцер, 77), Діалло - Вітсель, Ділейні - Пулішіч (Ларсен, 87), Дауд, Санчо (Геррейро, 88) - Гьотце

Попередження: Ор'є - Ділейні

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

В паралельному матчі дня в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Реал на виїзді обіграв Аякс з рахунком 2:1.

Напередодні ПСЖ обіграв Манчестер Юнайтед з рахунком 2:0, а Рома перемогла Порту 2:1.