Тоттенхем поступився Манчестер Сіті, історичний камбек Челсі. Результати матчів чемпіонату Англії

14 квітня 2018, 23:52

Відбулися перші матчі 34-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті практично весь перший тайм не випускав Тоттенхем зі своєї половини поля. Ще на самому початку поєдинку міг відзначитися Лерой Сане, але його удар прийшовся в штангу.

Проте, впевнена гра городян привела відразу до двох голів вже до 25-ї хвилини - спочатку Габріель Жезус реалізував вихід один на один, а потім пенальті в свої ворота привіз голкіпер шпор Уго Льоріс. До слова, порушував правила він за межами штрафного майданчика - помилка арбітра. Удар з точки впевнено забив Гюндоган.

Лише після двох пропущених м'ячів шпори почали чинити тиск на суперника - на 42-й хвилині Крістіан Еріксен зміг скоротити відставання в рахунку.

У другому таймі Тоттенхем почав грати активніше, але в підсумку все одно пропустив - забив Рахім Стерлінг.

Тоттенхем - Манчестер Сіті 1:3
Голи: Еріксен, 42 - Габріель Жезус, 22, Гюндоган, 25 (з пенальті), Р. Стерлінг, 72

Тоттенхем: Льоріс - Тріпп'єр, Санчес, Вертонген, Девіс - Дайер, Дембеле (Моура, 73) - Еріксен, Аллі (Сіссоко, 84), Ламела (Сон Хин Мін, 64) - Кейн

Манчестер сіті: Едерсон - Уокер, Компані, Емерік Ляпорт, Делфі - Гюндоган, Де Брюйне (Туре, 89), Д. Сілва - Р. Стерлінг, Габріель Жезус (Б. Сілва, 76), Сане (Отаменді, 64)

Після години гри Челсі програвав в гостях у Саутгемптона 0:2. Проте Жиру, а також Еден Азар вирвали перемогу для пенсіонерів, які продовжують погоню за примарними шансами потрапити в зону Ліги чемпіонів.

Варто відзначити, що сині виграли матч Прем'єр-ліги, в якому поступалися з різницею в 2 м'ячі, вперше з серпня 2002 року.

Саутгемптон - Челсі 2:3
Голи: Тадич, 21, Беднарек, 60 - Жиру, 70, 78, Азар, 75

Саутгемптон: Макарті - Беднарек (Габбіадіні, 90+2), Йосіда, Худт, Соареш, Бертран - Ромеу, Хейбьерг, Уорд-Прауз (Остін, 79), Тадич (Сімс, 83) - Лонг.

Челсі: Куртуа - Крістенсен, Кехілл, Аспілікуета, Алонсо, Дзаппакоста (Педро, 61) - Канте, Фабрегас, Азар (Мозес, 86), Вілліан, Мората (Жиру, 61)

Ліверпуль провів ідеальну гру як з точки зору результату, так і за якістю. І не скажеш, що посеред тижня був матч Ліги чемпіонів. По голу забив кожен з атакуючого тріо червоних - на 7-й хвилині відзначився Садіо Мане, на 69-й - Салах, а під кінець поєдинку - Роберто Фірміно.

Борнмут практично не мав можливості забити гол, лише раз голкіперу Ліверпуля Лорісу Каріусу довелося вступати в гру.

Ліверпуль - Борнмут 3:0

Голи: Мане, 7, Салах, 69, Фірміно, 90.

Ліверпуль: Каріус - Олександр-Арнольд, Ловрен (Клаван, 84), ван Дейк, Робертсон - Окслейд-Чемберлен, Хендерсон, Вейналдум - Салах, Фірміно (Соланке, 90+1), Мане (Мілнер, 77).

Борнмут: Бегович - Френсіс, С. Кук, Аке, Деніелс - Фрейзер, Л.Кук (Серман, 73), Гослінг, Айб (Мусса, 58) - Кінг, Дефо (Вілсон, 70).

Таблиця офіційного сайту УЄФА

У минулому турі Манчестер Сіті упустив шанс достроково стати чемпіоном Англії, поступившись Манчестер Юнайтед в дербі.