Тоттенхем забив шість м'ячів і наблизився до Манчестер Сіті - відео

23 грудня 2018, 21:18

У заключному матчі 18-го туру англійської Прем'єр-ліги Тоттенхем розгромив на виїзді Евертон із результатом 6:2.

Примітно, що рахунок на 21-й хвилині відкрили господарі поля, коли після прострілу від Домініка Кальверта-Льюіна м'яч забив колишній півзахисник Арсеналу Тео Волкотт.

Але гості не тільки швидко відновили рівновагу, а й пізніше встановили перевагу в три голи на початку другого тайму завдяки взяттям воріт від Сон Хин Міна, Деле Аллі, Харрі Кейна та Крістіана Еріксена.

Евертон знову забив на 51-му обороті секундної стрілки зусиллями Гілфі Сігурдссона, але наприкінці години гри з гаком Сон зробив дубль. А ще через 13 хвилин його приклад наслідував Кейн, встановивши остаточний результат.

Евертон - Тоттенхем 2:6
Голи: Волкотт, 21, Сігурдссон, 51 - Сон, 27, 62, Аллі, 35, Кейн, 42, 74, Еріксен, 49

Тим самим Тоттенхем закріпився на третій позиції англійської Прем'єр-ліги і тепер відстає на два очки від Манчестер Сіті, який займає друге місце.

Напередодні Манчестер Сіті сенсаційно програв на своєму полі команді з нижньої половини таблиці Кристал Пелас з рахунком 2:3. У стартовому матчі 18-го туру Ліверпуль, який є лідером, переміг на виїзді Вулверхемптон з рахунком 2:0 і відірвався від Сіті на чотири очки.