Третя команда української Прем'єр-ліги вчетверте поспіль втратила очки - відео

10 березня 2019, 22:56

У завершальному матчі 21 туру української Прем'єр-ліги донецький Олімпік відібрав очки у Олександрії.

Олександрія першою відкрила рахунок. На 70-й хвилині Ковалець з близької відстані потужно пробив під поперечку без шансів для голкіпера.

На 84-й хвилині Олміпік залишився в меншості після вилучення Тейшейри і, здавалось, Олександрія доведе матч до перемоги, але на 88-й хвилині Матар зрівняв рахунок після розіграшу кутового.

Олександрія вчетверте поспіль втратила очки, але залишилась на третьому місці. Олімпік займає 10-ту сходинку.

Олександрія - Олімпік 1:1
Голи: Ковалець, 70 - Матар, 88

Олександрія: Паньків - Пашаєв (Цуріков, 10), Бабогло, Шендрик, Лучкевич - Запорожан, Банада, Дедечко (Задерака, 46) - Ковалець (Довгий, 80), Сітало, Полярус

Олімпік: Бетім - Вантух (Шиндер, 90+2), Цимбалюк, Снурніцин, Ксьонз - Гай, Кольцов (Політило, 63), Балашов, Тейшера, Г. Пасіч (Є. Пасіч, 68) - Матар

Попередження: Дедечко, Ковалець, Задерака, Банада - Тейшера

Вилучення: Тейшера, 84

Огляд матчу

Раніше в рамках 21 туру української Прем'єр-ліги Шахтар розгромив Карпати (5:0), а Динамо з великими рахунком розібралось з київським Арсеналом (4:0).