У Туреччині вилучили футболіста після того, як він показав арбітру його неправильне рішення та жбурнув телефон — відео

30 грудня 2020, 00:40

Арбітр вилучив гравця Сівасспора Хакана Арслана після того, як він показав йому повтор із неправильним рішенням судді, а також жбурнув телефон під час матчу проти Бешикташа в чемпіонаті Туреччини.

Бешикташ відкрив рахунок у першому таймі завдяки голу Гювена Ялчіна, але під час результативної атаки господарі випустили м'яч за межі поля, що не побачив рефері.

Після першого тайму Арслан спробував довести арбітру Арде Кардешлеру помилковість його рішення, показавши повтор моменту на телефоні.

У відповідь гравцеві Сівасспора була пред'явлена жовта картка, що розгнівало футболіста, який жбурнув мобільний на землю, і рефері вилучив його з поля.

Отримавши чисельну перевагу, після перерви Бешикташ забив ще два м'ячі завдяки точним ударам Кайла Ларіна та Озуна Оз'якупа - 3:0.

Нещодавно у фінальній грі чемпіонату Бразилії з футболу серед юнаків віком до 17 років між Атлетіко Паранаенсе та Флуміненсе трапилася масова бійка, в результаті якої з поля вилучили дев'ять гравців.