Уельс наблизився до 1/8 фіналу після перемоги над Туреччиною в матчі Євро-2020 — відео

16 червня 2021, 20:54

Збірна Уельсу перемогла Туреччину з рахунком 2:0 у матчі другого туру групового етапу Євро-2020 і наблизилася до виходу у наступний раунд.

Уельс зі старту матчу захопив ініціативу, а свою перевагу втілив у гол на 42-й хвилині, коли Бейл класним пасом вивів Ремзі один на один, а той влучно пробив повз голкіпера.

На 61-й хвилині «дракони» могли подвоїти перевагу, але Бейл не реалізував пенальті, пробивши вище воріт.

На 95-й хвилині Бейл виправив свою помилку, віддавши гольовий пас на Робертса, який зробив рахунок 2:0.

Уельс з чотирьма очками став лідером групи А, однак Італія та Швейцарія свій поэдинок ще не зіграли.

Туреччина — Уельс 0:2
Гол: Ремзі, 42, Робертс, 90+5
Нереалізований пенальті: Бейл, 61 (Уельс)