У Болівії воротар побіг забивати гол до чужих воріт, але пропустив у свої від колеги - відео

25 квітня 2017, 16:27
Страж воріт Сан-Хосе Карлос Франко помчав на останніх хвилинах до володінь Болівара, щоб допомогти своїй команді зрівняти рахунок, за що був покараний голом своїм колегою по амплуа Матіасом Дітуро

Сан-Хосе поступався наприкінці матчу з рахунком 1:2, коли на останніх хвилинах заробив можливість виконати штрафний удар біля чужих воріт. На допомогу партнерам прибіг Франко.

Гостям не вдалося використати стандартне положення, адже м'яч опинився в руках Дітуро. Помітивши порожні ворота на протилежній половині, голкіпер Болівара ударом через все поле провів третій гол своєї команди, який закріпив її перемогу.

Нещодавно в матчі чемпіонату Аргентини півзахисник Рівер Плейта Томас Андраде не зумів забити м'яч у порожні ворота Бельграно після того, як разом з трьома своїми партнерами вийшов на одного голкіпера.

Раніше голкіперу Фулхема Маркусу Беттінеллі протягом 30 секунд вдалося відбити відразу два удари з 11-метрової позначки у матчі 1/16 фіналу Кубка Англії проти Халл Сіті.