У чемпіонаті Німеччини арбітр повернув команди на поле та поставив пенальті після свистка на перерву

17 квітня 2018, 14:03

У матчі 30-го туру німецької Бундесліги Майнц - Фрайбург суддя Гвідо Вінкманн призначив пенальті після того, як відправив команди на перерву, але повернув їх на поле, подивившись відео.

Відеоасистенти запропонували рефері подивитися повтор останнього епізоду в штрафному Фрайбурга, коли той дав свисток про завершення першого тайму.

Переконавшись у тому, що в ворота гостей потрібно поставити 11-метровий удар, арбітр вказав на "точку". Півзахисник Майнца Пабло Де Бласіс реалізував пенальті на 45+7-й хвилині та відкрив рахунок у грі.

У підсумку матч завершився перемогою господарів з рахунком 2:0. Другий м'яч у складі "карнавальників" забив автор першого гола.

Напередодні в 30-му турі Бундесліги український півзахисник Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі Шальке та відзначився забитим голом у ворота принципового суперника свого клубу - дортмундської Боруссії.

Сам матч завершився перемогою команди Коноплянки з рахунком 2:0. Український хавбек Дортмунда Андрій Ярмоленко, який нещодавно відновився після травми, не потрапив до заявки на гру.