У чемпіонаті Німеччини одна Боруссія перемогла іншу

22 грудня 2018, 00:58

У стартовому поєдинку 17-го туру німецької Бундесліги дортмундська Боруссія приймала на своєму полі менхенгладбахську Боруссію і перемогла з рахунком 2:1.

Команди не могли відзначитися майже весь перший тайм, поки на 42-й хвилині не відзначився Джейдон Санчо, коли з незручної позиції та гострого кута влучив точно в дальній кут після помилки воротаря суперника Янна Зоммера.

Гості не дозволили господарям піти на перерву з перевагою в рахунку. У доданий час Крістоф Крамер розібрався в чужій штрафній після атаки правим флангом.

Дортмунд зібрався з силами після перерви та через дев'ять хвилин відновив статус-кво. Це Марко Ройс з лінії воротарського приніс перемогу своїй команді, відгукнувшись на передачу Маріо Гетце.

Після поразки посеред тижня від Фортуни з рахунком 1:2 у попередньому турі лідер відновив свій попередній відрив від Гладбаха в дев'ять очок. 22 грудня на шість балів до дортмундців може наблизитися Баварія, якщо переможе Айнтрахт на виїзді.

У позаминулому турі Боруссія Дортмунд з рахунком 3:1 перемогла Вердер на своєму полі.

Боруссія Д - Боруссія М 2:1
Голи: Санчо, 42, Ройс, 54 - Крамер, 45+1