Ліга націй. Угорщина сенсаційно розгромила Англію в гостях, Німеччина розбила Італію — відео

15 червня, 02:40
Англія ризикує вилетіти з елітного дивізіону Ліги націй (Фото:REUTERS/Toby Melville)

У футбольній Лізі націй завершився четвертий тур групового раунду.

У групі 3 елітного дивізіону збірна Англії сенсаційно поступилася на своєму полі з розгромним рахунком 0:4 Угорщині та залишається на останньому місці в групі, тому ризикує вилетіти до другого дивізіону.

Гості вели 1:0 до 70-ї хвилини завдяки голу Саллаї, коли той зробив дубль. Після цього Нагі та Газдаг довели результат до розгромного.

В іншому матчі цієї ж групи Німеччина розгромила вдома Італію — 5:2. Цікаво, що до 78-ї хвилини господарі поля вигравали з рахунком 5:0.

Результати 4 туру Ліги націй:

Дивізіон A

Група 3

Англія - Угорщина 0:4

Голи: Саллаї, 16, 70, Нагі, 80, Газдаг, 89

Німеччина - Італія 5:2

Голи: Кімміх, 10, Гюндоган, 45+4, Мюллер, 51, Вернер, 68, 69 - Ньонто, 78, Бастоні, 90+4

flashscore.ua

Група 4

Нідерланди - Вельс 3:2

Голи: Ланг, 17, Гакпо, 23, Депай, 90+3 - Джонсон, 26, Бейл, 90+2  пен.)

Голи: Гутковскіс, 20, 28

У матчі четвертого туру групового раунду дивізіону В футбольної Ліги націй збірна України з рахунком 1:1 зіграла внічию з Ірландією на своєму полі.