У матчі проти Шахтаря суддя видалив гравця Десни, а потім скасував рішення - відео

19 жовтня 2018, 22:46

Під час матчу 12-го туру чемпіонату України між Шахтарем і Десною арбітр Сергій Бойко відзначився неоднозначним рішенням.

На 60-й хвилині зустрічі суддя зафіксував фол з боку півзахисника Десни Луки Коберідзе і показав йому другу жовту, а потім червону картку. Після суперечок гравців чернігівського клубу Бойко змінив своє рішення, скасував "гірчичник" Коберідзе і виписав його іншому гравцеві Десни - Антону Браткову.

Через чотири хвилини Бойко показав пряму червону картку вже гравцеві Шахтаря - Оларенваджу Кайоде. Також був вилучений асистент головного тренера Шахтаря Паулу Фонсека Нуну Кампуш.

Нагадаємо, донецький Шахтар з рахунком 1:0 обіграв чернігівську Десну в стартовому матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу завдяки голу Майкона на останніх хвилинах.