Реалізовано було тільки три. У Нікарагуа команда пробила шість пенальті за матч — відео

16 квітня 2020, 16:18

У матчі 17-го туру чемпіонату Нікарагуа з футболу U-20 проти Чинандеги команда Реал Мадріс шість разів пробивала пенальті, але реалізувала з них лише три.

Перший 11-метровий удар у матчі був призначений вже на 8-й хвилині. Його гравець господарів реалізувати не зміг.

Через чотири хвилини Реал Мадріс знову отримав право виконати пенальті і знову не зміг відкрити рахунок.

Ще через три хвилини господарі таки забили. Допоміг їм у цьому воротар Чинандеги, який привіз безглуздий гол у свої ворота.

На 58-й хвилині Реал Мадріс заробив черговий пенальті, який знову не був реалізований. Забити господарі змогли лише через кілька секунд.

Пройшла лише хвилина і арбітр знову покарав гостей 11-метровим ударом. Він став першим, який господарі змогли забити.

На 67-й хвилині Реал Мадріс знову забив після виконання пенальті.

Нарешті, на 71-й хвилині господарі встановили підсумковий рахунок матчу 5:0, реалізувавши третій з шести 11-метрових ударів.

Раніше в матчі четвертого туру чемпіонату Білорусі Слуцьк - Вітебськ з нападаючим господарів Артемом Сердюком стався курйозний епізод.

Редактор: Євген Нещерет